Odstranění plísně efektivně Praha 7

Co zabere na plísně, které jsou na stěnách bytu?

S rodinou bydlíme v cihlovém domě, celé jeho dvě stěny jsou venkovní. Bohužel jsou to stěny naší ložnice a dětského pokojíčku a tvoří se tam ve velkém plísně. Stěny jsou úplně jak odstranit plíseň na stěně Praha 3ledové, na vině je i chybějící zateplení. Podlaha je taky studená. Zkoušela jsem na ni dát měřič a ukázalo mi to vlhkost přes 80 procent.

Nábytek odsouváme dál od stěny, aby to trošku dýchalo – jak odstranit plíseň. Ale stejně se plísně nejvíce tvořily nad podlahovými lištami a místy stoupaly až půl metru nad zem.

 

 

Byla jsem z toho na nervy…

 

Byla jsem z toho na nervy, uvědomovala jsem si, jak to škodí nám a především malému a řešila jsem jak odstranit plíseň. Vystříkala jsem byt alespoň savem, ale vím, že jsem si tím nepomohla. Jenom jsme byt zamořila toxickou chemikálií, a jak mě později poučili, savo pomůže jen na určitou dobu, protože vlhkost neodstraní, tak se za chvíli plíseň objeví třeba na jiném místě.

Nakonec nám nejvíce pomohl zásah A SERVISU LIPKA, s.r.o., který jsme k nám povolali. Technici této firmy mi vysvětlili, že v prvé řadě je třeba se nejdříve vypořádat s vlhkostí, která je ovšem přítomna už ve stavební konstrukci.

 

 

Tento druh vlhkosti je nutné odstranit stavebními úpravami

 

Odstraňování písní a řas ze zateplené fasády Praha 7

Tento druh vlhkosti je nutné odstranit stavebními úpravami jako je třeba kvalitní zateplení. Protože jsme si ho momentálně nemohli dovolit a plísně jsme potřebovali alespoň prozatím

odstranit, navrhli nám nanesení jejich LSG ochranného nátěru, který se alespoň na určitou dobu s vlhkostí vypořádá.

Plísně u nás odstraňovali mechanicky na mokré zdi. Aby zlikvidovali i volné spory, vysáli stěny a podlahy průmyslovým vysavačem s hepa filtrem. Na stěnu poté nanesli vysoce účinnou dezinfekci LSG-D. Nakonec pak nanesli nátěr LSG, jehož dlouhodobá inteligentní funkce zamezí novému vytvoření plísně. U nás to až tak stoprocentně fungovat nebude, když je problém ve zdech. Ale věřím, že alespoň určitou dobu s tímto nátěrem přečkáme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *