Graffiti Brno, odstraňování

To je kultura, čmáranice na zdi. Jak odradit sprejery pro příště. Účiný anti grafitový nátěr

Na internetu…

Na internetu najdete spoustu firem, které nabízejí službu odstraňování graffiti. Jenže ne všechny už poskytují komplexní služby, mezi něž patří i to, že pokud graffiti nejde úplně bez problémů dolů, protože předtím nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak už fasádu nepřemalují a podobně. Přesně tuto špatnou zkušenost jsme měli i my. Pracuji v rehabilitačním centru a jednou nám posprejovali jednu stranu budovy. A protože nám bylo jasné, že pouhé zamalování nic nevyřeší, kontaktovali jsme úklidovou firmu. A nebylo zrovna chytré si je najmout, než jsme si ověřili jejich reference. Firma svou práci pořádně odbyla. Řekli mi, že s tím nic víc nejde dělat a tak celá situace skončila. Takže jsme samozřejmě byli pěkně naštvaní. Takže jsme podnikli poměrně pečlivý internetový výzkum na diskusních fórech.

 

Podle…

Podle recenzí jsme našli úklidovou firmu Graffiti Brno, odstraňování, která se zabývá i právě odstraňováním graffiti a nabízela vše, co bylo potřeba. Psali, že nejenom nabízí odstraňování graffiti, ale i případné přemalování, pokud by nějaký světlý stín barvy zůstal, ale vždy podle všeho graffiti odstraní do té míry, aby barevný flek případným přetřením nebyl vidět. A k tomu nabízeli i antigraffitový nátěr. Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi termínu, kdy k nám přijedou zničenou zeď dát do pořádku. Nejprve graffiti odstranili, kdy zůstal opravdu světlý stín. Který následně přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat. Poté nanesli angtigraffitovou ochranu, zkráceně AGO. Jedná se o nanotechnologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější a daří se bez pozůstatků obrysů a stínů. S jejich prací jsme byli skutečně moc spokojení, a proto můžeme A SERVIS LIPKA, s. r. o., jedině všem doporučit. Protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným specialistům, kteří svou práci dotáhnout do úplného konce, dokud nebudete zcela spokojení.

 

Vedoucí…

Vedoucí byla také spokojená, což bylo hlavní, protože na ni jen tak něco dojem neudělá. Zaměstnanci jsou navíc velice milý a byla to radost s nimi spolupracovat. Nerada pracuji s nerudnými lidmi, i když odvádějí dobrou práci. Zvlášť třeba, pokud se to týká i práce ve vaší domácnosti, protože mít doma nepříjemné pracovníky je velice nepohodlné, protože pak nevíte, co od takových lidí můžete čekat. Ale u této firmy se vám dostane skutečné profesionality. Jen cena je trochu vyšší, ale dle mého názoru se rozhodně vyplatí do toho investovat. Takže pokud poptáváte takovéto služby, doporučujeme vám obrátit se na tuto úklidovou firmu. Jsem si jistá, že budete spokojení, tak jako jsme byli i my.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *