Koberce, čištění Brno

Dokonale čistý koberec bez fleků, skvrn, alergenů a roztočů

V jednom…

V  jednom větším městě mám svoji firmu, kde spolu se dvěma kolegyněmi nabízíme designérké a architektonické služby. Moje provozovna je prostorově větší, záleží mi, abych měla kolem sebe značně velký a útulný prostor .Myslím, že by nebylo reprezentativní, kdybych se tísnila v nějaké malé kanceláři, která by zákazníky neoslovila. Záleží mi na tom, aby již při prvním kontaktu zákazníky moje kancelář nadchla a rozhodli se pro moji firmu. Bohužel celkový dojem začal kazit koberec, který jevil známky znečištění a já musela daný problém vyřešit. Zvažovala jsem zakoupit koberec nový, ale vzhledem ke složité a časově náročné organizaci jsem se rozhodla koberec nechat vyčistit. Jedna známá mi vyprávěla, jak si nechala v celém bytě vyčistit koberec od  Koberce, čištění Brno. a že s nimi byla velice spokojena. Ráda využívám kvalitní služby, tak jsem dala na její doporučení a začala pročítat podrobnosti o této firmě na internetu. A je to velká firma, která disponuje velmi kvalitním zázemím s odborně kvalifikovanými pracovníky, moderním strojovým a nástrojovým vybavením.

 

Při své…

Při své činnosti používá pouze nejkvalitnější přípravky. Tato firma se čištěním koberců zabývá několik let a vyvinula svoji vlastní zdokonalenou metodu kotoučového čištění. Co mě potěšilo nejvíc, tak že na můj email reagovali okamžitě, bez problémů jsme se dohodli na termínu do týdne. Rychlé jednání dnes totiž není úplnou samozřejmostí. Zaměstnanec firmy dojel přesně v dohodnutý čas, bohužel i dochvilnost řemeslníků je dnes vzácností. Na celou plochu koberce nanesli pomocí šamponovacího stroje chemii a pak začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem tak dlouho, dokud koberec nebyl čistý. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Koberec vypadal skvěle, přesně jak jsem si to přála.

 

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, protože jak jsem byla poučena, kosmetika se vkartáčuje až do samé struktury koberce, takže zde nezůstane žádná špína. Většina firem, která nabízí čistění koberců používá levnější metodu. Kdy chemii nanesou pouze na povrch koberce a po chvíli pěnu z koberce vysají. Chemie působí pouze povrchově a není vpravena  do hluboké struktury koberce a zcela u ní chybí pečlivé rozkartáčování. Po zaschnutí mohou zůstat na koberci mapy. Takže se vyplatí si připlatit. Navíc u kotoučové metody dochází k nabytí objemu koberce, neboť výkonný vysokotlaký vysavač provzdušní  celou jeho strukturu a příjemně oživí celkový vzhled. Díky měkkým štětinám v kartáči je tato metoda vhodná pro všechny druhy koberců. Firmu můžu tedy doporučit všem, kteří chtějí vyčistit koberec. Tato firma dále nabízí i jiné služby-čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh, fasád a odstraňování grafitů. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Určitě se podívejte na jejich internetové stránky, věřím, že i vás jejich nabídka zaujme. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *