Okna, mytí Praha

Čistota – půl zdraví, a to platí i pro věci ve vašem okolí

Mytí a čištění logMoc se mi líbí staré cihlové domy. Je to taky důvod toho, že sama v jednom takovém bydlím. Hned jak jsem dům poprvé uviděla, věděla jsem, že tam si byt koupím. Bydlím tam už pár let. Sousedé jsou klidní, a i kdyby ne, v cihlovém domě ty zvuky nejsou tolik slyšet jako třeba v paneláku. – Okna, mytí Praha

Poměry v domě se částečně změnily s nastěhováním nových sousedů před několika měsíci. Dům je teď o něco hlučnější a sousedi se snaží do všeho strkat nos. Někdy se až bojím s nimi potkat na chodbě, aby po mě zase něco nechtěli. Ale na druhou stranu musím říct, že v některých ohledech jejich angažovanost není zase tak špatná. Začali třeba řešit to, jak to že se nestaráme o umytí úzkého vertikálního proskleného pásu, který sahá od horního patra domu až dolů.

Funkcí…

Mytí a čištění billboardůFunkcí tohoto pásu je prosvětlit schodiště, ale je pravda, že vzhledem k tomu, že pás z vnější strany nikdo už několik let neumývá, je tato funkce značně oslabená. Sousedé na to upozornili a musela jsem jim dát zapravdu. Na jejich apel jsme se s ostatními obyvateli domu shodli, že nebude na škodu, když se spojíme a jednou za čas zaplatíme firmu, která bude schopná prosklený pás výškově umýt.

Začala k nám dojíždět firma Okna, mytí Praha. Zaměstnanci této firmy využívají montážní plošinu, aby je vyvezla do výšky. Ihned napoprvé se jim podařilo zbavit skla veškeré za ta léta nanesené špíny. Po perfektním vyleštění jsem žasla, jak je najednou společná chodba v domě prosvětlená. A navíc jak pozitivně teď na mě atmosféra na chodbě působí.

Nikdy dříve bych nevěřila, že čistota toho tolik dokáže. A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsme si nakonec začali zvát v pravidelných intervalech a na jeho pečlivou práci jsme si zvykli natolik, že už si návrat do starých kolejí neumíme představit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *