Odstranění plísní, fasády Brno

Jak čistit a zastavit novotvorbu plísně a zelené řasy na zateplené fasádě

Pokud máte špinavou fasádu, tak naprosto víme, jaké nepříjemnosti s tím máte. Protože vyčistit městský spad, špínu, plísně a všechno, co by se tam mohlo udělat, není nic jednoduchého. Vlastně je to něco opravdu těžkého. A my měli problémy s fasádou naší prodejny s kuchyňským nábytkem. Mohli jsme zkoušet, co jsme chtěli, ale stejně jsme to nemohli vyčistit. Takže bylo potřeba vyzkoušet něco jiného. Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o firmu Odstranění plísní, fasády Brno.

Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, protože ta černá plíseň opravdu zářila na míle. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Jsme…

Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A i jsme se od nich dozvěděli, jak vlastně vznikla. A zjistili jsme docela zajímavé informace. Na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou.

A samozřejmě jsme to tak nechtěli nechat. A jestli můžu ještě něco doporučit, tak to, abyste si nátěr nechali nanést, i pokud vás plíseň ještě nepotkala. Jako prevenci. Těmto věcem je opravdu lepší předcházet, ušetří vám to nejen peníze, ale i čas a starosti. S touto firmou jsme určitě nespolupracovali naposledy, protože nenabízí celou řadu dalších služeb.

Patří…

Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *