Čištění oken, fasád Praha 10

Jaké čistící prostředky použít na kvalitní umytí oken. Výškové mytí, čištění výloh a fasád Praha

Dlouholeté zkušenosti…

Dlouholeté zkušenosti na poli úklidů a čištění zajišťuje naší firmě Čištění oken, fasád Praha 10, dominantní postavení na trhu nejen v České republice, ale i v zahraničí. Patříme ke špičce v oboru nejen u nás doma, ale i u našich sousedů v Německu, Rakousku a Slovensku. I v těchto zemích jsme si vybudovali stabilní základnu zákazníků. Kromě našich věrných klientů se na nás neustále obracejí noví. Jedním z důvodů je i fakt, že nabízíme široké spektrum služeb spojených s úklidem. Mezi ně patří například čištění koberců, podlah, odstraňování graffiti a prevenci proti nim nebo o odstraňování plísní. Kromě toho se specializujeme také na mytí oken. To ovšem nezahrnuje pouze mytí obyčejných oken, ale také mytí výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklených obalů budov a veškerých skleněných výplní.  Všechny služby, které nabízíme, jsme schopni provádět téměř v jakýchkoliv podmínkách. Naši zaměstnanci jsou totiž školení profesionálové na práci ve výškách a každý netradiční prostor je pro ně zároveň i výzvou.

 

Všechny práce…

Všechny práce provádíme tak, abychom nenarušili chod obchodu nebo provozovny. Není pro nás problém se domluvit na provádění úklidu před nebo po zavírací době. Naši zaměstnanci rádi přijedou téměř kdykoliv. Indvidualita je pro nás důležitá. Před časem se na nás obrátila mladá majitelka nového baru. Prý by si nás chtěla otestovat a zkusit jak pracujeme a pak s námi možná naváže spolupráci. Jdeme do toho, řekli jsme. Donesli jsme si všechno potřebné vybavení a pustili se do práce. Protože jsme tým proškolených profesionálů, používáme ty nejmodernější technologie, vysoce výkonný a kvalitní strojový park a vybavení. Kromě toho používáme také ty nejlepší značkové čisticí prostředky. Na rozdíl od jiných firem však pro kvalitní mytí používáme takzvanou metodu suchého leštění.

 

To znamená…

To znamená, že při mytí výloh a oken nejsou použity žádné leštící přípravky. Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale za nějaký čas se leštidla na vyčištěné skleněné ploše objeví a jsou zjevné tahy leštění. Naši zaměstnanci proto čistí okna a výlohy rozmývákem a následně je stírají stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha kvalitně vyčištěna, nechají ji proschnout a poté doleští suchou bavlněnou plenou. Tento způsob leštění a čištění má několik výhod. Mezi ty nejdůležitější patří finanční úspora a dlouhotrvající efekt. Práce je sice fyzicky náročnější, ale výsledek stojí za to. Slečně byla s naší prací taky spokojená. Proto se rozhodla, že s námi bude spolupracovat i nadále a to nás velice těší. To, že se k nám naši zákazníci vracejí považujeme za tu nejlepší vizitku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *