umývanie parkiet prípravok

Čistenie stroja bude vyhovovať vašej podlahe, Strojové čistenie, Umývanie, podláh Bratislava

Náš kultúrny dom prešiel počas leta rekonštrukciou. Snažili sme sa, aby to bolo viac priestranné a atraktívne. Po rekonštrukcii je v oveľa elegantnejší, pripravený na všetky plánované udalosti. Posledná vec, ktorú je potrebné dokončiť, bolo celkové čistenie parkety. Po loptičkách, ktoré sa v priebehu rokov držali v dome, a iné udalosti, podlaha nebola v najlepšom stave. – Čistenie, podláh Bratislava

čistenie dlažby umývanie parkiet prípravok umývanie a leštenie podlah

V parketových podlahách sa nachádzali staré špiny, na niektorých miestach sa podlaha zmenila na čiernu. V tomto prípade by bežné čistenie nemalo väčší účinok. Potrebovali sme podrobné a hĺbkové čistenie. Najlepší stroj, ktorý nám môže ponúknuť SERVIS LIPKA, s.r.o.Čistenie, podláh Bratislava. Má dobre vybavený strojový park a využíva veľmi priateľskú a značkovú chémiu.

Bolo dôležité…

Bolo dôležité, aby sme sa uistili, že na čistenie podlahy sa používajú správne čistiace prostriedky. Nesprávne zvolený, mohol hravo zničiť podlahu alebo naopak, nemusel by robiť dosť a čistenie by bolo zbytočné. A služba SERVIS mala veľmi dobré odporúčanie, vedeli sme, že si môžeme vybrať.

Zamestnanci tejto spoločnosti sa osvedčili ako skutoční odborníci a navyše veľmi milí spoločníci v rozhovore. Mala som úlohu podrobne sa ich pýtať na ich pokrok a zabezpečiť, aby mali všetko pod kontrolou, mnohí ľudia boli nepríjemní, ale boli ochotní odpovedať na všetko, čo som požiadal.

Sledovanie ich v práci bolo veľmi zaujímavé. Využívali základnú chémiu a kefový stroj čistil podlahu, z ktorej sa začala uvoľňovať nečistota, dokonca aj tie, ktoré boli ponorené do hĺbky. Netrvalo dlho a boli hotové, podlaha bola úplne čistá, vyzeralo to, akoby ju práve položili. Bola to veľmi dobrá a čestná práca. Dôrazne odporúčam všetkým spoločnostiam.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *