Umývanie okien Bratislava

Čistenie, impregnácia, umývanie fasád, okien, žalúzií a markíz Bratislava

 

Profesionálne umývanie okien

Špecialisti z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., umývanie okien Bratislava, aj vám ponúka vysokokvalitné umytie okien metódou, ktorú nepoužíva žiadna iná spoločnosť. Vďaka nej dosahujeme dokonalé výsledky a dlhotrvajúci lesk aj čistotu sklenených plôch. Metóda, ktorú používame sa nazýva suché čistenie. Nepoužívame teda žiadne leštidlá, iba stopercentnú tkaninu z bavlny, ktorou rozleštíme umytú plochu.

Spolu s umývaním okien realizujeme aj precízne odstránenie nečistôt z rámov a okenných parapet. Ak váš objekt prešiel rekonštrukciou a zostali po nej zbytky cementu, malty, silikónu alebo tmelov. Používame na ich odstránenie korundové žiletky. Vďaka ich 10 cm širokej ploche nepoškodia povrch okna a odstránia všetky tieto nánosy veľmi jednoducho. Korundovými žiletkami likvidujeme plochy s prebytočnou reklamou, rôzne plagáty, polepy a iné nečistoty. Umývanie okien Bratislava.

Kvalitne umývanie okien v domácnosti

Akonáhle sme s týmto krokom hotoví…

Akonáhle sme s týmto krokom hotoví, použijeme saponátový roztok. Ktorým odstránime všetky nečistoty zo sklenenej plochy a umyjeme exteriér aj interiér okna. Potom sklá zotrieme kvalitnou gumovou stierkou a necháme ich ešte vyschnúť. Až keď sú dokonale suché, začnemes so suchým leštením. Nepoužívame leštidlá zámerne, keďže nedokážu udržať okno dlhodobo lesklé a čisté. Na plochu každého okna sa rýchlo začne lepiť prach a iné nečistoty poletujúce bežne vo vzduchu.

Okná umývame aj vo výškach, pričom pracujeme s vysokozdvižnou plošinou a hydraulickým ramenom. Na ťažko dostupných miestach však využívame horolezeckú alebo speleologickú techniku. Zamestnanci firmy sú v tomto smere dokonale preškolení, a to podľa nariadenia vlády, ako aj v zmysle zákona o bezpečnosti a ochrane zdravia.

Výškové umývanie okien pomocej horolezeckej techniky

Realizujeme jednorázové umývanie okien, ale aj servisné cykly čistenia a umývania okien – raz za 90 dní na vnútornej strane a raz za 30 dní na vonkajšej strane.

Naša spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o., realizuje celý rad upratovacích služieb: umývanie, čistenie, impregnáciu žalúzií a markíz, odstránenie, strhnutie alebo odlepenie fólii, polepov, reklám, či samolepiek z výloh a okien. Zabezpečujeme strhnutie a odstránenie starých kobercov a oškriabeme zbytky lepidla. S pomocou horolezeckej techniky zlaňovania zabezpečujeme umývanie, čistenie fasád, múrov a stien vo výškach. Takéto práce vykonávame aj pri čistení, impregnácii a umývaní fasád všade tam. Kde nie je možné použiť montážnu plošinu alebo hydraulické rameno. Umývanie okien Bratislava.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *