Praha 9, mytí oken

Čištění zimních zahrad, skleníků, mytí prosklených fasád

Před lety…

Před lety si mí rodiče splnili sen. Na prahu důchodového věku si pořídili roubenou chatu na víkendy. A to v lese. Je opravdu přenádherná a zachovalá. Trvalo léta, než ji našli a posléze zrekonstruovali, aby mohla být obyvatelná celoročně. Dlouho jsme s přítelkyní přemýšleli, co bychom jim mohli dát k výročí třiceti let od svatby, tak nás napadlo, že by jistě uvítali, kdyby se tentokrát kolem úklidu chaty motal někdo jiný než oni. A mohli si konečně užít nepracovní víkend…Hledali jsme velice pozorně, až jsme konečně narazili na společnost Praha 9, mytí oken. Dobře jsme si ji prověřili, na svých stránkách měli hezky, stručně a přehledně vysvětleno, jak přesně probíhá mytí a leštění oken. A pak také i orientační ceník. Toto zejména velmi oceňujeme. U jiných společností je mnohdy těžké se ihned dostat k těmto informacím. To však neplatilo u této společnosti.

 

Dozvěděli jsme se…

Dozvěděli jsme se, že tato mezinárodně uznávaná firma při mytí oken nepoužívá vůbec žádné lešticí přípravky. Skleněnou plochu nejdříve umyjí rozmývákem a následně nechají proschnout. Teprve poté začínají leštit. K leštění používají pouze čistou bavlněnou plenou. Říkají tomu leštění na sucho. Po jejich zásahu zůstanou okna krásně čistá po delší dobu, bez toho, aby byly vidět tahy a kruhy po leštidle. Ve výšce mytí a čištění oken provádí pomocí žebříků, vysokozdvižnou technikou nebo pomocí horolezeckého vybavení. Proto firma zaměstnává dokonce certifikované horolezce. Mytí oken provádí společnost v bytech, domácnostech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech. Mytí oken realizuje u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch, a to i v těžko přístupných místech a ve výškách.

 

Profesionální tým…

Profesionální tým odborných pracovníků vždy postupuje velmi ohleduplně k okolí a svým kvalitním přístupem vždy eliminuje jakoukoliv možnost poškození majetku klienta. Samozřejmostí je, že tato vlastní špičková technologie je zaměřena nejen na běžné mytí, čištění a leštění oken, výloh a prosklených prostor, ale i na hrubě a silně znečištěné skleněné plochy jako například po malířích, řemeslnících či po generálních stavebních rekonstrukcích. Objednali jsme si tedy jejich služby. Neměli problém přijet někam za Prahu do lesa a o okna se postarali přesně tak, jak popisují, takže nekupujete zajíce v pytli. S jejich odvedenou prací i vystupováním jsme byli velice spokojeni. A zejména rodiče. Bez výčitek tedy můžeme společnost doporučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *