Čištění podlah Praha

Čištění a voskování podlah nezaručí jen čistotu podlah, snižuje i hrozbu před uklouznutím

Naše úklidová firma Čištění podlah Praha nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i strojové čištění podlah, na které se v tomto článku chceme podrobněji zaměřit. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

čištění podlahjak vyčistit podlahujak umýt

Poté podlahu ještě jednou namočíme…

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. A je zároveň velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo ke zničení vaší podlahy. Několik našich zákazníků se nám již svěřilo s tím, že se jim u jiných firem stalo, že se jim sice nežádoucí skvrny a špínu podařilo z podlahy vyčistit, ale podlaha byla taková poškrábaná a nepříjemná na dotek. Ručíme vám za to, že to se vám u našeho kotoučového stroje stát nemůže. Jeho štětiny jsou k podlaze šetrné, takže dosahujeme těch nejlepších možných výsledků.

jak si poraditlesk podlahčistota parket

Po vyčištění podlahy

Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, proti-skluz. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Naposledy jsme čistili podlahu u staršího pána, u kterého probíhala přestavba kuchyně, na které se podílela celá rodina. Většinu práce zvládli sami, ale na čištění podlah už hledali pomoc a my jsme rádi, že se obrátili právě na nás. Protože šlo o čištění podlahy po rekonstrukci, použili jsme kyselou chemii. Podlahu jsme samozřejmě nijak nepoškodili, vyčistili jsme ji a poté jsme nanesli vosk, aby podlaha vydržela co nejdéle čistá a neklouzala tolik, což jsou vlastnosti, které starší pán velice ocenil.

profesionální mytíjak na zašlou špínujak na skvrny od mýdla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *