Mytí podlah Praha

Čištění silně znečištěných podlah. Voskování linolea, impregnace dlažby a lité betonové stěrky

Už dlouho…

Už dlouho jsme se s našimi kamarády neměli příležitost, abychom se sešli všichni dohromady a pořádně se napili. Všichni už máme hodně práce. Každý řeší bydlení se svým partnerem a neměli jsme příležitost se tolik scházet. Ale měli jsme to štěstí a jedna se nám naskytla. Protože jsme všichni v jeden víkend měli čas. A tak jsme se rozhodli, že uděláme velkou párty u nás, protože máme jednak největší byt a jednak také jsme byli nejvíce zabydlení. Zbývalo nám dodělat nejméně úprav. A věřte mi, stála ta párty za to. Ovšem uklízet to potom byl zážitek. Samozřejmě se nám snažili pomoc, ale s podlahou to bylo horší. A tak jsme si řekli, že si ji necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy. A nakonec jsme si vybrali Mytí podlah Praha. Tato firma měla totiž nejlepší reference. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce. Ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají.

 

Dokonce…

Dokonce neměli problém dojet v takovou hodinu, která nám nejvíce vyhovovala. Vysvětlili nám, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech se používá i kyselá chemie, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a naše podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu.

 

Dále mi doporučili…

Dále mi doporučili, abychom si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. A je pravda, že od té doby se nám podlahy udržují mnohem jednodušeji. Je neustále krásná a jsme rádi, že jsme jejich službu využili. Až budeme zase něco potřebovat, tak se určitě opět obrátíme na ně. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *