Čištění sedaček, koberců Praha 3

Čištění koberců v jeslích

Již několik let provozuji soukromé jesle, kde pořádek a čistota jsou naprostou samozřejmostí. Zakládáme si na tom, aby vše bylo v perfektním pořádku. Naše jesle navštěvují děti od pul roku a tak je stoprocentní hygiena nutností. Aby vše bylo jak má být, necháváme čistit i koberce. Na každé čištění jsme si pravidelně volali firmu, která se profesionálním úklidem zabývá, ale ne vždy jsme byli s výsledkem spokojeni.

Profesionální čištění v Praze 8

A proto jsme se tentokrát rozhodli, že bychom firmu změnili. Tak jsme hledali na internetu a se svou nabídkou služeb nás zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o..

Do A servisu jsem zavolala…

Do A Servisu jsem zavolala a domluvila si termín. Domluvili jsme se hned na další týden, byla jsem mile překvapena, že to šlo tak rychle. V příštím týdnu k nám přijeli pánové z A servisu, čištění sedaček, koberců Praha 3 vysvětlili nám nejdříve vše ohledně technologií, které používají k čištění, jakým způsobem budou pracovat u nás. Dozvěděli jsme se, že budou používat metodu hloubkového čištění koberců. Že je to metoda nejen velice účinná, ale také se k ní využívají prostředky šetrné k životnímu prostředí. Pánové byli moc příjemní, ochotně nám odpověděli na všechno, co jsme potřebovali vědět. Práci prováděli opravdu precizně. S výsledkem jsme byli více než spokojeni, opravdu odvedli skvělou práci.

Do budoucna jsme rozhodnuti, že budeme využívat i nadále služby A Servis Lipka a to nejen na čištění koberců, v nabídce mají totiž i jiné služby, včetně mytí oken. A i tu bychom rádi v budoucnu využili a věřím, že bude stejně kvalitně odvedena. Tímto týmu z A Servisu ještě jednou děkuji. Čištění sedaček, koberců Praha 3.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *