Čištění koberců Ostrava

Čištění koberců firmou „Tepování Ostrava“ nám perfektně vyhovuje

Naše firma si zakládá na čistotě a příjemném prostředí prostor, ve kterých se setkáváme se zákazníky. Podlaha našich dvou jednacích sálů a vstupní haly je pokryta koberci, které toho musí vydržet opravdu hodně. Každý den jsou pošlapány našimi návštěvníky, především koberec ve vstupní hale musí vydržet velký nápor. Proto je nezbytné se o koberce dobře starat a pravidelně je čistit. My s tím naštěstí nemusíme mít starosti, protože spolupracujeme s vynikající úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Ostrava. Zajišťuje nám perfektní servis, je stoprocentně spolehlivá a provádí svou práci na té nejvyšší úrovni.

Pomocí čeho dosáhneme, že bude čalounění vypadat jako novéOd koho si nechat vyčistit koberceKolik stojí čištění koberců

Prozatím se nenašla jediná věc…

Prozatím se nenašla jediná věc, kterou bychom jí mohli vytýkat. Už od první chvíle jsme s ní velice spokojeni. Zaměstnanci firmy jsou výborně vyškoleni, vždy odvádějí kvalitní práci. Když u nás byli poprvé, nečekali jsme od nich příliš, byli jsme zvyklí na jiné firmy, které toho s našimi koberci moc nezmohly, vyčistily je jen z části. Ani nás nenapadlo, že by odváděly svou práci špatně, předpokládali jsme, že lépe už to nikdo nesvede. Ale jen do chvíle, než jsme poznali A SERVIS.

Strojové čištění prováděné touto firmou dokáže z koberců odstranit i do hloubky zašlapanou špínu a prach. Čisticí chemie si poradí s jakýmikoli skvrnami, dokáže koberce rozjasnit a omladit je. Kartáče kotoučového stroje dokáží z koberců vyčesat ohromné množství špíny. Vysavač, kterým jsou koberce na závěr vysáty, je tak výkonný, že dokáže vysušit koberce téměř do sucha. Nemusíme dlouho čekat, než doschnou zcela. Další výhodou spolupráce s touto firmou je její časová flexibilita. Na kobercích vždy pracují v době, kdy už se u nás nevyskytují žádní zákazníci. Nemají problém nám vyhovět s jakýmkoli termínem.

Čím vyčistit špinavý koberecČištění koberců  - Nejnovější technologie v ČR

Strojní Čistění KobercuJak vyčistit čalouněníRecenze na čištění koberců

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *