čištění koberců brno-líšeň

Čištění koberců v Brně od profesionálů

Pokaždé , když se vrátím ze zaměstnání , tak si slibuji , že zítra se pustím do těch  oken a koberec by už taky potřeboval vyčistit – čištění sedaček, koberců Brno.

čištění sedaček, koberců BrnoA zítra opět nezbyl čas ani síly .

Kolegyně v práci se hned druhý den zmínila , jak natruc mi , jak v pohodě je , že po malířích má uklizeno , celý byt jak nový . Říkám ji:,,jak to děláš , stiháš svoji práci a ještě celou domácnost jak z klícky máš ?´´

Je to jednoduché , tady máš kontakt a koukej zvednout telefon a pak půjdeme na kafíčko si sednout.

Zvedla jsem telefon , na druhém konci se ozval příjemný ženský hlas a veselým tonem

mě seznamuje s možnostmi služeb jejich společnosti .

Slyším se jak si objednávám mytí oken a čištění koberce a doufala jsem , že mi nabídnou nějaký blízký termín…Paní mi nabídla nejbližší možný termín , vzala si veškeré potřebné informace a s přáním hezkého dne se semnou rozloučila .

 

 

A bylo to…

 

A bylo to , položila jsem telefon a šla jsem s kolegyní na kafíčko . Okna ani koberec mě už netíží , dojedou z A SERVISU LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno a tak jsem v klídku .

čištění koberců brno recenze

Společnost má sídlo v Brně , ale jak jsem se dověděla svoje služby poskytují po celém Česku , Slovensku , Německu a Rakousku .

 

Dohodnutý termín byl dodržen , okna se lesknou a koberec je jak nový , jejich stroje vyčistily zašlapané nečistoty , byla jsem ubezpečena,že i alergeny jsou zničeny. Co mě nejvíc udivilo,necítila jsem žádnou chemii,tedy žádnou nepříjemnou vůni ba naopak.

Jsem zaměstnaná žena domácnost jak klícku a všude dávám doporučení na společnost,která umí dát nejen čistý domov ale i čas na kafíčko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *