čištění sedaček, koberců Praha 10

Strojové čištění koberce obnoví jeho zašlou slávu. Hloubkové tepování Praha

Poprosila jsem sestřenici, aby mi jedno odpoledne pohlídala děti. Sestřenice se k úkolu postavila velice zodpovědně a s velkým odhodláním. Sama děti nemá, takže si to chtěla vyzkoušet a tak nějak se ujistit, že by to sama mohla zvládnout. Když děti zabavila, rozhodla se, že jim uvaří večeři a upeče něco moc dobrého. Od té chvíle se jí to ale začalo vymykat z rukou. Děti začaly zlobit, musela je neustále zklidňovat, do toho se jí vařila večeře a těsto na koláč čekalo na zpracování. Čištění sedaček, koberců Praha 10.

čištění koberců Praha ceník

Jak se tak snažila stihnout všechno najednou a vyběhla za dětmi s mísou řídkého těsta, zakopla o hračky, které děti rozházely na zemi, spadla a těsto se vylilo na koberec v obývacím pokoji. Než ho stihla uklidit, děti se v zápalu bitvy po těstě několikrát proběhly a zašlapaly ho ještě víc do koberce.

Když jsem se vrátila domů…

 Čištění koberců, hloubkové čištění koberců Praha

Když jsem se vrátila domů, sestřenice byla naprosto vyřízená, koberec v příšerném stavu a večeře spálená. Omluvila jsem se jí za chování dětí, nevím, co to do nich vjelo, se mnou jsou vždycky tak hodné. Asi vycítily sestřenčinu slabou vůli, využily toho a dělaly si, co chtěly. Bylo mi jasné, že v budoucnu s dalším hlídáním už nemůžu počítat.

Se sestřenicí jsem se rozloučila a pustila se uklízení. Večeři jsem prostě vyhodila a nachystala dětem narychlo něco jiného. Ale co s kobercem, to mi nebylo jasné. Ručně vyčistit se nedal, chtělo to něco pořádnějšího. Jako vhodné řešení se mi zdálo strojové čištění firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 10. Pozvala jsem si je domů a viděla jsem, že to byl dobrý výběr. Kartáče kotoučové stroje odstranily zbytky těsta pěkně do hloubky, chemie si poradila se všemi nečistotami, vyčistila nádherně i zbytek koberce. Ani mě nenapadlo, jak moc za ta léta zašel. Teď vypadal skvěle. A SERVIS se v čištění koberců vážně vyzná. Čištění sedaček, koberců Praha 10.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *