Recenze čištění koberce Pardubice

Pomocí strojového čištění Pardubice dokážete vyčistit veškeré nečistoty z vašeho koberce

Když jsme s bývalým manželem měli konečně hotové vypořádání majetku a já věděla, že budu moct zůstat u sebe v bytě, tak jsem si ho chtěla konečně předělat k obrazu svému. Předělala jsem tam skoro všechno, aby mi ho tam nepřipomínalo a vypadalo, že jsem na úplně jiném místě. Jen v obýváku jsem si nechala svůj oblíbený koberec, který jsem dostala od rodičů.

Ale byl už trochu starší a ve srovnání se zbytkem bytu teď vypadal poněkud zanedbaně, tak jsem se rozhodla, že si ho nechám profesionálně vyčistit od nějaké úklidové firmy, aby do našeho bytu lépe zapadl. Ale se žádnou jsme ani já ani moji známí neměli doposud žádné zkušenosti. Takže jsme byli odkázaní na internet. Řekli, že mi pomůžou s hledáním, za což jsem byla ráda.

A že…

A že jsme náš průzkum provedli opravdu hodně poctivě. Ale po našem výzkumu jsme narazili na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Recenze čištění koberce Pardubice, která měla vynikající reference. Opravdu jsme na ně nenašli ani jednu negativní recenzi, takže jsme se rozhodli, že se obrátíme právě na ně. Kontaktovali jsme jejich zaměstnance a domluvili se s nimi na takovém termínu, který vyhovoval oběma stranám, kalkulaci a ostatních věcech, které bylo potřeba domluvit.

Byla jsem ráda, že neměli problém přijet k večeru, protože jsem si kvůli tomu nechtěla brát volno. A po tom, co můj byt opustili, je mohu všem vřele doporučit. A musím říct, že jsme s prací a vystupováním této firmy byly všechny velice spokojené. Koberce nevypadaly jako vyčištěné, ale jako nově koupené. Jejich čištění koberců pomocí kotoučového stroje předčilo naše očekávání natolik, že jsme se rozhodli tuto jejich službu používat pravidelně, aby náš koberec vydržel co nejdéle.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byli velice milí, slušní a profesionální, takže všem můžeme tuto úklidovou společnost jedině vřele doporučit, protože jsou zárukou kvality ve všech směrech. A věřte mi, že na takovou kvalitu se opravdu lehce zvyká. Ceny jejich služeb nám přišly ještě přijatelné vzhledem k tomu, jak kvalitní služby nabízí. Ono celkově čištění koberců samo o sobě není levné a strojové čištění je i fyzicky náročné. Proto dosahují tak vynikajících výsledků. Takže člověk nemůže čekat, že něco takového bude zadarmo.

Navíc, jak jsem řekla, jejich vystupování bylo profesionální, všichni jsou velice milí a ochotní a byla radost s nimi spolupracovat. Prostě na ně skutečně nemůžu mít jedinou stížnost. Proto bychom touto recenzí tuto firmu chtěli podpořit, a zároveň tak poradit ostatním lidem, kteří tyto služby potřebují a nevědí na koho se obrátit. Jejich služby nabízí po celé České republice. Takže za vámi nemají problém přijet kamkoli, kam potřebujete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *