Umývání betonových podlah

O čisté podlaze nemusíte jen snít

Už několik let pracuji v jedné prodejně s učebnicemi, a protože jsem tam služebně nejstarší, tak mám i nejvíce věcí na starosti. Takže když jsme naznali, že naše podlahy jsou už opravdu hodně špinavé. Bylo na mě, abych se postaral o Umývání betonových podlah. Ale bylo my jasné, že my sami se o to pořádně postarat nedokážeme. Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu.

Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Takže jsem jim zavolal a domluvil si s nimi schůzku u nás ve firmě, abychom se domluvili na čištění a aby si prohlédli kancelář a viděli, jak velké jsou naše prostory.

Potom…

Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, také jsem nijak neváhal. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, kdy bude prodejna zavřená. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy.

Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil. Protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který se hodí, když nesete těžké krabice s učebnicemi.

Za mě…

Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Takže je vidět, že mají široké pole působnosti. Pokud chcete vědět více o jejich službách, doporučuji vám, abyste se podívali na jejich internetové stránky. Jsem si jistý, že tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat. My sami jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy a vyzkoušíme i další z jejich služeb. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *