Čištění podlah Vsetín

Čisté podlahy ve v našem call centru jsou zásluhou „Strojového mytí a čištění Vsetín“ 

V našem Call centru panuje vždy dobrá atmosféra. Kromě toho, že sem chodíme do mnohdy těžké a psychicky náročné práce, se tady také scházíme se svými kolegy, kteří se stali i našimi přáteli. Samozřejmě, že našim hlavním cílem je spokojenost našeho klienta a tudíž co nejúspěšnější obchody realizované přes telefon. Ale také se snažíme si práci co nejvíce zpříjemnit. Kromě odměn pro naše operátory za úspěchy a odpracované hodiny si někdy například objednáme pizzu, když musíme zůstat přesčas. Čištění podlah Vsetín

perfektní vyčištění podlah

Všechno je u nás na přátelské vlně a na dohodě. Snažíme se, aby se tu každý cítil dobře, a proto si zakládáme na příjemném pracovním prostředí. To tvoří například osobní nástěnka nebo to, že každý má v kuchyňce svůj hrneček.  Kromě toho se zde snažíme udržovat perfektní pořádek. Sice všechno pravidelně uklízíme, ale profesionální péči se našim prostorám už dlouho nedostalo. Rozhodli jsme se tedy začít od podlahy a obrátili jsme se na firmu Čištění podlah Vsetín, která působí na trhu přes dvacet let. A to nejenom v České republice, ale i v Rakousku, Německu a na Slovensku. Za dobu svého působení se stali špičkou v oboru a navíc si vyvinuli vlastní metody čištění koberců a podlah, mytí a odstraňování skvrn, graffiti nebo plísní.

firma na kterou se dá spolehnoutjednička v oboruperfektně čisté podlahy

My jsme se na ně obrátili s prosbou…

My jsme se na ně obrátili s prosbou o vyčištění podlah a následným ošetřením ochranným nátěrem. Po telefonu jsme se dohodli na době čištění a potom už jsme jenom počkali až zaměstnanci A SERVISU LIPKA, s.r.o. přijedou. Velice nás překvapilo, že přijeli asi se čtyřicetikilovým strojem. Ten prý ale pomocí tlakové technologie podlahu vyčistí do hloubky. Jedná se o kotoučový stroj se dvěma nástavci, pomocí kterých se chemikálie perfektně dostanou do hloubky struktury podlahy a tak ji pomocí tlaku detailně vyčistí.

profesionální vybavení       úklidová firma

Mile nás překvapil nejenom perfektní výsledek čištění, ale také seriózní a profesionální přístup zaměstnanců. Ti ke své práci přistupovali opravdu profesionálně a s veškerou pečlivostí. Výsledek nás opravdu šokoval, stroj totiž vyčistil a vylepšil i ta místa, která se zdála být nenávratně poničená a neodstranitelně zašpiněná. Protože jsme si výsledek chtěli udržet co nejdéle a podlahu jsme se rozhodli také trochu chránit, dohodli jsme se se zaměstnanci A SERVISU, že ji navoskujeme pomocí průmyslového polymeru – takzvané fluatace. Ten podlahu zakonzervuje a tak je ochráněna před poškozením, odřením a usazováním nečistot. Navoskování podlah navíc působí protiskluzově, čímž je zajištěna větší bezpečnost všech přítomných.

rotační čištění

Pracovníci A SERVISU nám dopředu sdělili, že tento průmyslový polymer má životnost až 1 rok a po něm je potřeba polymer sundat a nanést znovu nový. Všechno od stržení, sundání až po odstranění starého vosku ale zajištují, takže jsme se nemuseli ničeho bát. Nejdříve se nám to zdálo drahé, ale poté jsme si spočetli náklady na podlahu novou a rozhodně jsme ušetřili. Kromě peněz také čas, který bychom museli do položení nové podlahy investovat. S prací zaměstnanců A SERVISU jsme velice spokojení a rádi je doporučíme všem svým známým, ale i lidem, které neznáme. Pokud totiž někdo potřebuje pomoct s jakýmkoliv druhem úklidu, může si být jistý, že A SERVIS je jasná volba.

profesionální tým       jak se zbavit nečistot

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *