Čištění sedaček, koberců Brno-Líšeň

Čisté koberce v kavárně

Hloubkové čištění koberců Brno BystrcMám již několik let malou, útulnou kavárničku, takové to místo kam si chodí lidé odpočinout a popovídat si u dobré kávy. Zakládám si nejen na tom, abychom měli nejlepší kávu a zákusky, které si sami pečeme. Ale stejně tak důležitá je pro mě i čistota a příjemné prostředí. V kavárně jsou krásné a drahé koberce, které vyžadují zvláštní péči, pravidelně si voláme firmu, která nám je čistí. Bohužel se stávající firmou jsem nebyl příliš spokojen. Čištění nebylo podle mého prováděno dostatečně kvalitně. Rozhodl jsem se tedy, že firmu vyměním, tak jsem si na internetu našel firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno a spojil se s nimi.

Domluvil jsem si s nimi termín…

Domluvil jsem si s nimi termín za tři dny a byl jsem rád, že mohou přijet tak brzy. Ve smluveném čase přijel tým z A servisu a byl jsem mile překvapen. Překvapen, že ještě než se pustili do práce, tak nám nejdříve všechno vysvětlili, jakou metodu čistí, jaké čistící prostředky se standartně používaj a že jsou ekologické. Když nám vše vysvětlili, vrhli se na čištění, šlo jim to perfektně od ruky. Když bylo vše hotovo, ještě jsme si s pány povykládali o firmě A servis Lipka, čím vším se zabývají a domluvili si i rovnou termín na umývání oken.Kotoučové čištění koberců Brno

Musím za sebe říci, že práce byla velice kvalitně provedena, pracovníci A servisu měli profesionální přístup a toho si velmi cením. Pro příště je moje volba jasná. Tímto ještě jednou děkuji firmě A servis lipka s.r.o. a všem, kteří si potrpí na čistotě stejně jako já, doporučuji se na ně obrátit. Těším se na další spolupráci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *