Čištění koberců Praha - tepování koberců a čalounění v Praze 3

Červené víno nebylo žádným konkurentem strojovému čištění koberců

Strojové čištění sedaček, koberců Praha 9 Otevírala jsem láhev červeného vína, jenomže se mi vysmekla a polila jsem koberec. Kdyby to bylo bílé víno, tak se tak moc nestalo, ale bohužel to bylo červené víno a na světlém koberci se vyjímalo opravdu skvěle. Samozřejmě jsem se to ihned snažila nějak vyčistit, ale bohužel se mi to nepodařilo. Čištění sedaček, koberců Praha 9.

Na internetu jsem se tedy porozhlédla po nějaké úklidové firmě na čištění koberců. Nabídlo mi to hned několik firem, ze kterých jsem si mohla vybírat. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 9, jenž nabízí strojové čištění koberců a zároveň má spoustu spokojených zákazníků a kladných recenzí, což bylo pro mě důležité.

Zavolala jsem na centrálu…

Zavolala jsem na centrálu a domluvila jsem si termín čištění hned na druhý den. Vyhověli mi bez problémů a v dohodnutou dobu dorazili pracovníci firmy. Nejdříve si prohlédli koberec, zjistili míru znečištění a také jeho rozlohu a podle toho namíchali množství potřebné chemie. Aplikovali ji na koberec a nechali nějakou dobu působit. Účinkuje zároveň dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu a ničí všechny mikroorganizmy v koberci.

Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem za nímž vznikala pěna s navázanou špínou. Přejížděli jím po celé ploše koberce, až dojeli na jeho konec. Pustili velmi účinný turbo vysavač, jímž odsáli všechnu pěnu z koberce pryč.Dezinfekční tepování koberců Praha 10

Nemohla jsem uvěřit, že koberec může vypadat tak skvěle po strojovém vyčištění. Koberec krásně voněl, byl provzdušněný a barvy na něm zářily. Na omak byl téměř suchý. Jsem ráda, že jsem vsadila správně na tuto firmu a nezklamala mě. Strojové čištění koberců je naprostá bomba a už vím, na koho se obrátit, když budu opět potřebovat. Děkuji firmě A SERVIS za její perfektně odvedenou práci a doporučuji jejich služby všem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *