odstraňujeme plísně

Černá plíseň může vážně ohrožovat zdraví, proto není dobré ji ignorovat

Pokud…

Pokud máte problémy s plísní, všem bych vám doporučila obrátit se na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nám pomohla problémy s plísní vyřešit. Plíseň se udělala i u mě v bytě, bylo to pro mě docela problematické, protože abych si přivydělala, hlídám děti. Takže je od rodičů vždycky vyzvednu a odvedu k sobě domů. A samozřejmě tam ta plíseň nemohla zůstat, když se u mě v bytě střídá několik dětí. Snažila jsem se to s bratrem odstranit. Zkoušeli jsme všechno možné a pořád nic. Takže jsem si sedla k počítači a začala hledat něco na téma odstraňujeme plísně . A našla jsem řešení, jak se plísní spolehlivě zbavit. A tím je protiplísňový nátěr LSG právě od této firmy. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A kdybych to tušila dřív, nechala bych si ho dát ještě předtím, jako prevenci.

 

Plíseň…

Plíseň jsou opravdu problém, se kterým se nechcete dobrovolně potýkat. Ale lidi z A SERVIS všechny tyto problémy vyřešili za mě. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

 

 

Nakonec…

Nakonec jsme si LGS od nich nechali dát do všech místností, kde by byl v budoucnu výskyt plísní možný, abychom tuto situaci už nemuseli znovu řešit. A od té doby, co máme tento nátěr, je vše v pořádku, už se znovu neobjevila, jak to bylo předtím. Takže tuto firmu můžu skutečně všem jen doporučit, navíc jsme se o nich dozvěděli i řadu praktických rad, které můžete využít i v domácnosti, abyste předešli plísním. Například pokud si hodně potrpíte na květiny a máte jich plný dům, nebo často sušíte prádlo ve vašem domě, tak je potřeba si pořídit kvalitní odvlhčovač vzduchu, jinak si zaděláváte na problémy s plísní. Problémem je dokonce, pokud máte i moc pokojových rostlin. Měli byste se snažit často větrat, tak jak jen to je možné. Také je dobré snažit se mít ve všech místnostech stejnou pokojovou teplotu, protože rozdílné teploty mezi místnostmi rovněž přispívají k tvorbě plísní. Ale díky nátěru LSG se ničeho z toho nebudete muset bát. S plísní si hravě poradí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *