naše firma myje okna i výlohy

Bydlet vedle fabriky se opravdu nevyplácí

O tom, že bydlení vedle fabriky není zrovna posvícení nám nedávno potvrdil náš zákazník. Volal nám, že už má všeho dost, a především už se nechce potýkat s firmami, kteří jím pohrdají a nejsou ochotni přijmout jeho nabídku, a jít mu vyčistit okna. Byli jsme trošku nemile překvapeni a šlo slyšet, že pán je dost zklamaný. Rozhodně jsme chtěli předejít tomu, aby byl pán zklamaný i z nás, tak jsme se ptali dál, co že to pán potřebuje, a s napětím trpělivě poslouchali. Pán bydlí vedle fabriky na kovovýrobu. Kovovýroba bezpochyby vyprodukuje velké množství odpadu. Především pak mastného a černého prachu ze železa. No a přesně vedle takové fabriky musí sdílet náš zákazník své obydlí. Prý by to nepřál nikomu. Z fabriky se neustále šíří kdejaké výpary. Pán to už řešil všemožnými způsoby. Mytí oken Praha 1.

profesionálové, kteří své práci rozumímytí oken Praha 1dokonalé myzí oken Praha 1správně umytá a vyleštěná okna

Uvažoval bez legrace nad tím…

Uvažoval bez legrace nad tím, že bude nosit roušku, se sousedy už několikrát psali stížnost na fabriku. Vše je však zatím marné. Prach z fabriky nemá za následek pouze zdraví všech lidí bydlících v okolí. Jelikož pán bydlí hned vedle fabriky, prach, který se z ní neustále line se usazuje na oknech pánova bytu. Každý rok se s tím snaží zápolit stejným způsobem. Vezme na to rejžák, a jiné všemožné náčiní a drhne, co mu síly stačí. A stejně jako každoročně se mu to nedařilo a nedařilo.

Pán už se smířil s tím

Pán už se smířil s tím, že holt každý rok musí nějaký ten peníz investovat do údržby oken, aby přes ně vůbec viděli s jeho ženou. Obvolal různé firmy, ale všechny ho prý odbyly a poslaly k šípku, že na něj nemají čas a nechtěly mu vůbec vyjít vstříc. Pak si pán prohnal čisticí firmy googlem a nejednou se dostal k naší firmě mytí oken Praha 1.

Tak jsme dohodli termín…

Tak jsme dohodli termín. Naše práce spočívá v co nejkvalitnější nabídce různých druhů úklidových a čisticích služeb. Pro kvalitní umytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna, včetně jeho rámů a parapetů. Naše unikátní technologie mytí oken se skrývá v pečlivém vyčištění čistým rozmývákem, a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy naši zkušení pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky našim dlouholetým zkušenostem je vždy vykonána kvalitní technologie takzvaného triku suchého leštění. Kvůli firemnímu důrazu na kvalitu, což je jedna z našich priorit, při provádění úklidových služeb pracovníci nikdy nepoužívají lešticí přípravky.

Špaletová oknaLeštění oken a rámůMytí velkých prosklených plochProfesionální a zaškolení zaměstnanci

I když se jedná o jistě fyzicky náročnější postup…

I když se jedná o jistě fyzicky náročnější postup, jelikož okna vyleští pouze na sucho, tak je tím zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.  Společnost má již poměrně spolehlivě ověřeno, že při použití lešticích přípravků na mokro, jsou po krátkém čase vidět na oknech nežádoucí šmouhy a tahy leštění. Při samotném mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, jinak by hrozilo, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek vystoupí na povrch, a byly by viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Okna se nám podařila skvěle vyčistit a pán byl moc spokojený. Jsme rádi, když můžeme naše klienty dělat šťastnými.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *