Praha mytí podlah

Bez strojového čištění bych dnes čisté podlahy neměla

Před nedávnem jsem – poprvé v životě – oslovila úklidovou firmu, protože jsem jednoduše nestíhala. Nemocná maminka, k tomu děti, práce. Nechala jsem si tedy umýt okna a vyčistit podlahy. Výsledek? Už umytí oken nebyla žádná sláva, ale na podlahách firma vysloveně vyhořela. Po menší výměně názorů jsem sice dostala slevu, ale to problém vůbec neřešilo. Zkrátka, úroveň „vyčištěných“ podlah byla mizerná. Když to uviděla moje kamarádka, jenom „spráskla ruce“ se slovy. Proč jsi hned na začátku nezavolala podlaháře Praha mytí podlah ? Jsou sice nepatrně dražší, ale kvalita jejich vyčištění je minimálně o století dopředu! Ale hlavně, jsou to skuteční profesionálové, kteří mají jedinečné renomé a spokojené klienty jak u nás, tak také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Co myslíš? To asi nebude žádná náhoda, že jsou s nimi zákazníci spokojeni a získali jejich důvěru, že?

Samozřejmě, že jsem se firmě A SERVIS  vzápětí ozvala! Podlahy jsem potřebovala mít čisté, neboť si na pořádek velice potrpím. Plně uznávám, že kamarádka měla stoprocentní pravdu! Již úvodní telefonát mě přesvědčil, že slova o profesionálech nebyla jen „plácnutím do vody.“ Vše probíhalo jak se sluší a patří. I termín dokonce přizpůsobili mým možnostem. Domluvili jsme se bez problémů na cenové kalkulaci, oni připravili postup a smlouvu. Ani mě vlastně už nepřekvapilo, že veškeré informace a detaily mé objednávky se vzápětí objevily v mé elektronické poště. Proti té „upocené“ a dvě hodiny meškající firmě se jednalo o nebetyčný rozdíl. A to už vůbec nemluvím o kvalitě práce, přístupu a chování pracovníků. Jednoznačně, společnost A SERVIS LIPKA u nás zanechala ten nejlepší dojem. V první řadě přijeli přesně ve stanovený čas, v dobré náladě a s úsměvem. Žádné řeči o tom, že nestíhají a co už dnes museli všechno udělat. Odborníci firmy A SERVIS si zručně připravili svou techniku, veškeré vybavení i chemii. S úplnou samozřejmostí si odsunuli nábytek a pustili se neprodleně do práce.

Ujistili…

Ujistili mě, že strojové čištění je zcela spolehlivé, ověřené a šetrné. Takže mohu být bez obav, neboť i naše podlahy budou v dokonalé kondici. Měli pravdu! Pozorovat kotoučový stroj při práci, byl pro mne jako laika, velký zážitek. Rozhodně bych si sama obsluhovat masivní hmotnost padesáti kilogramů tohoto stroje. A jeho úžasnou přítlakovou sílu k podlaze, netroufala. Tito zkušení pracovníci vybrali přesně. S ohledem na náš laminátový materiál podlahy – čistící chemii, neboť žádné univerzální chemické čistící prostředky neexistují. Firma A SERVIS pracuje převážně s chemií zásaditého složení, ale také pochopitelně dokáže. V přesně stanovených případech, použít agresivnější chemii kyselého složení. Její silné účinky se s maximální opatrností využívají na extremně znečištěné podlahy. Které např. musely čelit stavebním nebo rekonstrukčním činnostem.

Chemické prostředky kyselého charakteru se rozhodně nehodí při čištění podlah v domácnosti. A už vůbec nejsou vhodné na čištění podlah z přírodního kamene! Zde hrozí vážné nebezpečí poškození, nebo dokonce úplného zničení podlahové plochy. Důkladné a systematické drhnutí jednokotoučovým strojem s pomocí chemického prostředku bylo jedinečné, a naše podlahy se měnily přímo před očima. Pečlivě vybraná chemie zkrátka ví, co nejvíce na nečistoty, špínu a mastnotu platí. Navíc, masivní stroj směřuje svůj skvělý přítlak přímo na široký rotační čistící kotouč. Který působí na povrch podlahy skutečně rovnoměrně a systematicky, takže nevynechá ani milimetr čištěné plochy. Vážně, pozorovat odborníky při práci je nejen příjemné, ale zároveň velice poučné. Když odborní pracovníci pomocí tohoto stroje a účinné chemie uvolnili všechny nánosy nečistot. Přišlo ke slovu další, stejně důležité a stejně výkonné strojové zařízení.

Jedná…

Jedná se o vysavač, který je ovšem pouhým vzdáleným příbuzným těch našich, domácích. Tři silné motory, neuvěřitelný sací výkon, speciální konstrukce. Prostě průmyslový vysavač, který spolehlivě pošle veškeré uvoněné nečistoty a mastnotu tam, kam patří – do sběrné nádoby. Díky své jedinečné konstrukci si se stejným přehledem poradí s vodou. Použitou chemií a veškerou vlhkostí, která zbyla na podlaze po důkladném vydrhnutí. Když vysavač dokončí svou práci, je podlaha tak čistá, že se vám zdá, jako byste ji včera položili. Přes všechna zmíněná fakta, pracovníci společnosti A SERVIS ještě naše precizně vyčištěné podlahy jednou pečlivě umyli čistou vodou. Aby je vzápětí nechali řádně vyschnout. Na můj udivený výraz v obličeji odpověděli s úsměvem. Jedná se o velice důležitý, přímo zásadní technologický krok.

Díky čisté vodě se podlahová plocha celkově ustálí a chemicky neutralizuje, takže podlaze již nehrozí žádné negativní vlivy použité chemie. Při pohledu na naše precizně čisté a svěže vonící podlahy jsem jednoznačně souhlasila se slovy těchto profesionálů. Použitím masivního stroje, účinné chemie a výkonného vysavače, rozhodně nehrozí sebemenší mechanické, ani chemické poškození žádnému podlahovému povrchu. Je zcela logické, že kromě použití správné technologické metody. Jsou zárukou jedinečného kvalitního výsledku především kvalifikovaní zkušení profesionálové společnosti A SERVIS. Ti vždy a za každých okolností věnují právě kvalitě práce, bezpečnému a co nejlepšímu konečnému výsledku, tu největší odbornou pozornost. A jelikož jsem získala informace nejen z webových stránek firmy, ale i z rozhovorů s pracovníky společnosti přímo u nás doma. Očekávala jsem pochopitelně ještě závěrečné navoskování, nebo-li zakonzervování našich podlah. Tato odborná činnost je firmou A SERVIS LIPKA realizována procesem tzv. fluatace, kdy je na povrch podlahy aplikován speciální průmyslový polymer, tedy velice kvalitní moderní vosk.

Bez…

Bez této ochrany by naše podlahy zůstaly doslova „jako nahé v trní.“ Ano, kromě rychlého zašpinění, by hrozilo také snadné mechanické poškrábání, nebo i jiné poškození. Odborně aplikovaný kvalitní polymer podlaze spolehlivě zajistí dlouhodobou čistotu, svěží působivý vzhled a její odolnost při používání a zátěži. Úklidová a čistící profesionální společnost A SERVIS pro účely polymerové impregnace. Používá velice kvalitní matný, nebo pololesklý vosk renomované německé značky PKD. Tyto moderní vosky jsou zárukou optimální pružnosti podlahy s jedinečnými protiskluzovými vlastnostmi. Díky polymeru je podlaha odolná proti mechanickému poškození nebo jiným důsledkům neopatrného zacházení. Získané protiskluzové vlastnosti zase pomáhají podlaze zvyšovat úroveň bezpečného pohybu. Takže je minimalizováno nebezpečí uklouznutí, pádu, či úrazu. Další obrovskou výhodou navoskované podlahy je velmi jednoduchá až komfortní údržba. Přičemž polymer ještě skvěle eliminuje otisky bosých nebo upocených nohou.

K tomu, co zde dnes bylo řečeno, zřejmě už není co dodat. Dvojice zkušených a vstřícných pracovníků profesionální společnosti A SERVIS. Nejen dokázala naše „unavené“ podlahy skvělým způsobem vyčistit a ošetřit. Ale rovněž jim dokázala vrátit ztracenou jiskru, elegantní vzhled a ještě poskytnout dlouhodobou ochranu! Naše podlahy jsou skutečně jako nové a já se utvrdila v myšlence, že přesně takto má vypadat práce skutečných profesionálů. Z těchto důvodů vám mohu – ráda a s plnou důvěrou doporučit – skvělou odbornou a profesionální činnost úklidové a čistící společnosti A SERVIS . Pokud potřebujete, ať už doma nebo v práci dokonale vyčištěné a ošetřené podlahy, zde najdete tu nejlepší adresu. Můžete si být zcela jisti, že hloubková strojová metoda čištění podlah zabere hned napoprvé. Nejvyšší kvalita konečného výsledku je totiž pro tuto firmu a její zaměstnance věcí cti, dobrého jména společnosti a skutečné profesionality.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *