plíseň z kondenzační vlhkosti

Antigraffitový nátěr, který dokáže zázraky

Pokud…

Pokud jste se někdy snažili vyčistit vaši fasádu, tak jsme určitě zjistili, že to není žádná sranda. Jsou na to potřeba opravdu speciální prostředky a nalijme si čistého vína, ty většina z nás nemá. Takže jsme se snažili vyčistit fasádu našeho hotelu, pěkně jsme se u toho navztekali. Byla tam špína, plíseň a kdo ví co ještě. A věřte mi, že jsme se snažili, ale savo bylo prostě k ničemu. Takže bylo potřeba vymyslet trochu radikálnější řešení. Než na to jen nadávat a plácat na fasádu všechno možné. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala o plíseň z kondenzační vlhkosti. Protože bylo jasné, že my si s tím neporadíme. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že to dobře dopadne. Tak jsme pročetli několik recenzí na internetu. A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací.

 

Nejenom…

Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže. Ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy, takže jsme se rozhodli do toho investovat. A rozhodně se to vyplatilo. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

 

A dali…

A dali jsme se s nimi do řeči a dozvěděli jsme se od nich, že plíseň vzniká opravdu snadno. A to platí i pro interiér, nejen pro venkovní stěny domu. Proto je nejlepší si opatřit nátěr, protože potom má člověk jistotu jako jistotu. Ale pokud chcete mít jistotu, že nebudete mít problémy s plísní, je lepší se spolehnout na nátěr, protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. Proto tuto firmu tolik doporučuji. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální. A tato firma navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, mezi které patří i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *