Jak odstranit plíseň

Máte plísně? A víte, co možná děláte špatně?

Zdravím všechny čtenáře, rozhodla jsem se zde napsat, jak odstranit plíseň, abych pomohla těm, kdo se neúspěšně snaží zbavit plísní. Vím, že je to vážné téma, plísně ohrožují naše zdraví, doufám, že někomu tímto příspěvkem pomůžu.

jak odstranit plíseň Praha 9Bydlíme s rodinou v panelovém domě. Dům je po rekonstrukci, byla provedena montáž termoregulačních ventilů a plastových oken. Jenomže jsme se snažili co nejvíce šetřit a vytápěli jsme v bytě co nejméně a aby teplo neunikalo, tak jsme skoro nevětrali. V důsledku tohoto našeho počínání a taky v důsledku vyššího objemu vodních par z vaření v kuchyni se nám objevila ošklivá plíseň.

Abychom plíseň odstranili a předešli jejímu opětovnému výskytu, pozvali jsme k nám pracovníky z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ti nám vysvětlili, že je nutné pokoje dostatečně vytápět, protože tepelná izolace stěn je navržená na teplotu v bytech okolo 20 stupňů a vlhkost do 50 %. Naším užíváním jsme vytvořili nevhodné podmínky pro správné fungování izolace a plísně jsme si vlastně zavinili sami.

 

 

Museli jsme začít místnosti řádné vytápět a větrat,…

 

abychom vlhkost z bytu odstranili. Kromě toho jsme se s A SERVISEM domluvili i na aplikaci LSG protiplísňového nátěru, který zabezpečuje, aby do ošetřených stěn nepronikala vlhkost.

Před nanášením nátěru museli pracovníci firmy ještě odstranit plísně. Na tom si dali obzvlášť záležet, protože, kdyby stěny a místnost nechali kontaminované plísňovými zárodky, nátěr by nemohl správně fungovat.Kdo nám odstraní plísně v domácnosti? Praha 8

Plísně odstraňovali na mokro a mechanicky, stěnu ošetřili dezinfekcí. Všechny povrchy v místnosti důkladně vysáli vysavačem a ještě ty vodorovné přetřeli dezinfekcí. Potom už bylo možné LSG nátěr nanést.

Kombinací nátěru, větrání a vytápění jsme dokázali zamezit návratu plísní a můžeme žít zase ve zdravém prostředí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *