odstraníme plíseň na stěně Praha 3

Po výměně oken se objevila plíseň, pomohl LSG nátěr

Bydlím v paneláku. Loni jsme vyměnili dřevěná okna za plastová. Výhody této výměny se projevily velice rychle, v bytě je mnohem tepleji, nemusím mít topení puštěná na plno. Jenomže s výhodami na sebe nenechaly čekat ani nevýhody. čím odstranit plísně v bytě Praha 2Okna těsní tak perfektně, že se mi už přirozeně neodvětrává z místnosti vlhkost a kumuluje se v bytě, prosakuje do stěn a vytváří příjemné prostředí pro plísně, které se na stěnách velice rychle zabydlovaly. Rozrůstaly se a nic na ně nezabíralo – jak odstranit plíseň.

 

Zkusila jsem toho hodně jak odstranit plíseň. Vystřídala jsem několik postřiků proti plísním, zkoušela jsem i přírodní přípravky a nic. Potom jsem ale narazila na článek o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se odstraňování plísní zabývá. Zaujal mě popisovaný postup práce, vypadalo to, že tato firma si dává záležet a s plísní bojuje důkladně. Nemusela jsem se dlouho rozmýšlet a domluvila jsem se s techniky firmy na termínu, ve kterém se mě pokusí plísní zbavit.

 

 

Upozornili mě…Jak odstranit plíseň

 

Upozornili mě, že bych se měla snažit odvětrávat vlhkost. Potom se pustili do plísní kyselou chemií a kartáčem. Postupovali velice pečlivě, aby odstranili sebemenší částečku plísně. Plocha, ze které byla plíseň odstraněna, se musela důkladně vydezinfikovat, aby byly zlikvidovány všechny mikroorganismy, i ty okem nepostřehnutelné.

 

Potom přišla řada na likvidaci volných spor, ty se pohybují po místnosti, proto se vysavačem vysály všechny povrchy a utřely dezinfekcí. Takto byla zlikvidovaná veškerá plíseň momentálně se vyskytující v bytě. Aby se zabránilo opětovnému výskytu plísně, která by s vyšší vlhkosti mohla zase dělat problémy, nanesli technici LSG nátěr, který je preventivní ochranou stěn. Brání prosakování vlhkosti do zdi. K tomu ještě řádné větrám a na problémy s plísněmi můžu zapomenout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *