Dezinfekční odstranění plísně Praha 2

Chcete se natrvalo zbavit plísně? Vyměňte tedy babské rady za řešení v Praze od profesionálů

Nastěhovali jsme se s manželem do nového zatepleného dobu, jehož zařizování nás stále opravdu nemalé úsilí. Proto si asi umíte představit, jak naštvaní jsme byli, když jsme zjistili, že se nám v rohu zdi začala tvořit plíseň. Sedli Jak zlikvidovat plíseň na stěně Praha 1jsme si tedy k internetu – jak odstranit plíseň.

A hledali všechny možné tipy a rady, jak odstranit plíseň, jak se toho zbavit, ale nic nepomáhalo. Takové ty osvědčené babské rady typu savo, ocet, modrá skalice a tak podobně byly opravdu k ničemu, protože nic z toho nepomohlo. Proto jsem svému internetovému výzkumu věnovala větší čas. A našla jsem web úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízela službu odstranění plísně Praha.

 

 

Přečetla jsem si…

 

Přečetla jsem si něco o jejich produktech a jejich protiplísňovém nátěru LSG. Tento nátěr lidi na internetu opravdu vychválili. Jedná se o ochranný nátěr, který zabraňuje opětovanému návratu plísně a funguje samozřejmě i jako prevence. Na povrchu chráněném tímto nátěrem proti plísním všechny bakterie, houby ani kvasinky nemohou přežít, tudíž ani na zdi nevzniknou podmínky. Aby se mohla vytvořit plíseň. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže nemusíte mít obavy, že by byl pro vaše děti nebo domácí mazlíčky nebezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Velice mě to zaujalo, tak jsem si nechala vypomoci Odstraňování plísní a řas z povrchu fasády Praha 10od této firmy. A rozhodně toho nelituji, protože odvedli vynikající práci a s plísní od té doby již nemáme žádné problémy. Zaměstnanci firmy jsou k tomu všemu velice milí, což je určitě příjemným bonusem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *