čištění matrací Praha

Čištění koberců v jeslích

Již několik let provozuji soukromé jesle, kde pořádek a čitota jsou naprostou samozřejmostí. Zakládáme si na tom, aby vše čištění sedaček, koberců Praha 3bylo v perfektním pořádku, naše jesle navštěvují děti od pul roku a tak je stoprocentní hygiena nutností – čištění sedaček, koberců Praha 3. Aby vše bylo jak má být,

necháváme čistit i koberce. Na každé čištění jsme si pravidelně volali firmu, která se profesionálním úklidem zabývá, ale ne vždy jsme byli s výsledkem spokojeni.

 

A proto jsme se tentokrát rozhodli, že bychom firmu změnili. Tak jsme hledali na internetu a se svou nabídkou služeb nás

zaujala firma A SERVIS LIPKA s.r.o.

 

 

Do A servisu jsem zavolala…

 

Do A servisu jsem zavolala a domluvila si termín. Domluvili jsme se hned na další týden, byla jsem mile překvapena, že to šlo tak rychle. V příštím týdnu k nám přijeli pánové z A servisu, čištění sedaček, koberců Praha 3 vysvětlili nám nejdříve vše ohledně technologií, které používají k čištění, čištění koberců Praha 1 ceníkjakým způsobem budou pracovat u nás. Dozvěděli jsme se, že budou používat metodu hloubkového čištění koberců, že je to metoda nejen velice účinná, ale také se k ní využívají prostředky šetrné k životnímu prostředí. Pánové byli moc příjemní, ochotně nám odpověděli na všechno, co jsme potřebovali vědět. Práci prováděli opravdu precizně. S výsledkem jsme byli více než spokojeni, opravdu odvedli skvělou práci.

 

Do budoucna jsme rozhodnuti, že budeme využívat i nadále služby A servis Lipka a to nejen na čištění koberců, v nabídce mají totiž i jiné služby, včetně mytí oken.

A i tu bychom rádi  v budoucnu využili a věřím, že bude stejně kvalitně odvedena.

Tímto týmu z A servisu ještě jednou děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *