Špatná zkušenost , ale šťastný konec s čištěním koberců v Brně

Manžel mi připravil opravdu skvělé překvapení , na které budeme asi opravdu dlouho vzpomínat .

 

čištění sedaček, koberců Brno

Odjela jsem do lázní po operaci a manžel s dětmi se staral o domácnost . Měsíc není dlouhá doba , ale přeci jen sám chlap s dvěma dětmi .

Léčebné procedury ukrajovaly pobyt v lázních a já se pomalu chystala opět domů , za rodinou .

Velmi rychle mě radost ze setkání a návratu domů přešla , to když jsem uviděla koberec v pokoji . Flekatý , na některých místech ještě mokrý a v místnosti nepříjemná vůně chemického čistidla .  “ Proč ??? “  na víc jsem se nezmohla a se slzama a plná zloby si vyslechla manželovo vysvětlení .

 

Chtěl mi udělat radost , než jsem odjela do lázní , tak jsme se dohodli , že si necháme vyčistit koberec .

Mělo to být překvapením až se vrátím . Taky že mě překvapil . Oslovil první společnost , kterou našel v inzerci nabídek a takto to dopadlo .

Bylo potřeba sehnat jinou společnost , která by snad pomohla najít řešení a koberec dala do lepšího stavu , než je nyní .

 

Další den manžel přišel s adresou na A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno. S jistotou , že tentokrát to dobře dopadne , mi ohlásil dohodnutý termín nápravy svého překvapeníčka .

 

 

Musím říci…

čištění koberců, sedaček brno

Musím říci , že pracovníci společnosti dojeli v den termínu a včas stanovené doby . Ani je nepřekvapil stav našeho koberce . Prý je to tím , že byl čištěný zastaralou a neefektivní , extrakční metodou . Čistící chemie vstříknutá na koberec je pouze rozkartáčovaná , nemá šanci důkladného vyčištění koberce a navíc zůstávají nevzhledné fleky po dosychání .

 

A SERVIS má vlastní technologii strojového čištění koberců , tak mi bylo sděleno pracovníkem , který si připravoval silný stroj a pomalu mi vysvětlil jak pracuje rotační stroj , který bude obsluhovat .

Rotační kotouče vpraví čistící kosmetiku hluboko do struktury koberce a rotací vykartáčuje nepříjemné zdraví škodlivé roztoče , alergeny a zašlapanou nečistotu z koberce . A pak pokračuje další vysavač , který tuto veškerou nečistotu a vlhkost vysává , skoro do sucha .

Výsledek práce byl perfektní . Prostě špatná zkušenost , ale šťastný konec díky A SERVIS LIPKA s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *