Když jsem mířila do prodejny, kterou vlastním, bylo graffiti na její zdi asi to poslední, co jsem čekala, že uvidím, až k ní dojdu. Den předtím, když jsem prodejnu zamykala, tak bylo ještě všechno v pořádku. Hned další den takové překvapení. Některé okolní obchůdky a domky to taky schytaly. Pozitivní na tom bylo, že jsme se mohli s ostatními poradit, jak dál postupovat. Odstranění graffiti Praha.

Antigraffiti ochrana   Odstraňování graffiti z fasád   Profesionální odstranění graffiti

Odstraňení graffiti pořád dokola

Byli mezi námi i tací, kteří už měli s podobnými záležitostmi zkušenost. Jenomže neviděli naše šance příliš dobře. Říkali, že se sprejeři často vracejí tam, kde už škodili. Vy tak musíte neustále odstraňovat jedno graffiti za druhým a pěkně to leze do peněz. Ptala jsem se jich, jestli nepřišli na něco, co by na sprejery platilo nebo co by naše zdi ochránilo. Bohužel neměli s ničím takovým zkušenost a tvrdili mi, že nic takového určitě ani neexistuje. Já ale nejsem takový pesimista a nechtělo se mi věřit, že by nic nebylo. Takže jsem začala pátrat po možnostech na internetu.

Jak odstranit graffiti   Čím odstranit graffiti   Kde sehnat ochranu proti graffiti

Existují i jiné varianty

Zaujala mě tam firma A Servis Lipka, s.r.o., odstranění graffiti Praha. Četla jsem si o jejím antigraffitovém nátěru a vypadalo to tak, že by nám v naší situaci mohl být hodně nápomocný. Pochopila jsem to tak, a zaměstnanci firmy mi to později sami potvrdili, že si člověk nechá tento nátěr nanést na očištěnou zeď a nátěr zeď v případě posprejování chrání. Graffiti lze z nátěru jednoduše odstranit, jde to rychle a bez poškození povrchu.

Odstraňování graffiti přijede udělat firma vždy nejpozději do dvou týdnů od té doby, kdy jí zavoláte, a je to již zcela zdarma. Neváhala jsem a A Servis Lipka objednala, když i majitelé okolních budov zjistili, jak skvěle to funguje, brzy můj příklad následovali. Od té doby se na žádné z našich zdí žádné graffiti dlouho neudrží.

Ochrana před graffiti   AGO na všechny povrchy   Firma na odstranění graffiti

Leave a Reply

  • (not be published)