Mít doma plíseň nepotěší asi nikoho. A ještě míň potěší, když se jí pokoušíte zbavit, a vy si už myslíte, že se vám to povedlo, ale ona se vždycky nakonec vrátí zpátky. Holt velké vlhko umí být peklo a závidím těm, kteří to nemusí řešit. Zkoušeli jsme všelijaké postupy jak odstranit plíseň, o kterých jsme se dočetli na internetu, abychom se jí zbavili, ale plíseň tuhle bitvu stále vyhrávala. Bylo potřeba se obrátit na nějakou firmu, která by se touto problematikou zabývala. A na několika diskuzích jsem se dočetla o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou měli lidi prý velmi dobré zkušenosti.

čím odstranit plísně v bytě

A musím říct, že…

A musím říct, že se k nim rozhodně musím přidat. Perfektně všechno očistili a pak zatřeli barvou. Kterou měli předem nachystanou ve stejném odstínu, jako byla ta naše. Bylo to až neuvěřitelné, jak si s tím krásně poradili. A není ani skoro poznat místa, kde se dělala oprava zdiva. Poté nanesli protiplísňový nátěr LSG. Který zaručuje, že se plíseň už znovu nevytvoří, protože na něm plíseň nemá podmínky k přežití. Je navíc naprosto bezpečný jak pro lidi, tak zvířata, takže se nemusíte bát, že by byl pro vás nějak škodlivý.

A prý bude fungovat několik let a nám odpadly starosti s jejich častým odstraňováním. Jsem velmi ráda, že jsem tuto firmu poznala a jejich službu odstranění plísní. Čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG. S jejich zaměstnanci se nám spolupracovalo velice dobře. A jejich ceny mi taky připadají přijatelné, takže mě nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout. Zkrátka je to hodně muziky za málo peněz.

Leave a Reply

  • (not be published)